O nás

Škola korčuľovania Vločka - je projekt , ktorý zastrešuje občianske združenie rovnakého názvu. Škola korčuľovania organizuje kurzy  korčuľovania detí z materských, základných škôl, prípadne stredných škôl Bratislavy a okolia. Škola korčuľovania funguje celoročne v priestoroch nákupného domu-Avion. Korčuľovanie je základom pre dva najpopulárnejšie zimné športy – hokej a krasokorčuľovanie

Staráme sa o aktívne športové vyžitie. Nájdete u nás priateľský kolektív, príjemnú atmosféru a tiež novú partiu priateľov. Neváhajte a navštívte nás!

Teambuilding na ľade

O nasej trenerke Zuzke Durkovskej

17.03.2015 13:50
Slovenské krasokorčuľovanie sa v súčasnosti nemôže pýšiť príslušnosťou k svetovej či aspoň európskej špičke. Naši reprezentanti dosahujú na významných podujatiach umiestnenia v druhej alebo tretej desiatke štartového poľa. K tomu najlepšiemu, čo mohlo Slovensko donedávna ponúknuť svetu, patrila aj...